054-567-5314

המדריך לטיפול בשפיכה מהירה

שפיכה מהירה הינה הבעיה בתפקוד מיני השכיחה ביותר אצל גברים. מטופלים שמגיעים אליי לקליניקה מספרים כי המבוכה והחשש שהם חווים בעקבות זה הם לעיתיים כ"כ גדולות שהם מעדיפים להמנע מלהגיע בכלל למצב אינטימי. 

רוצה ללמוד איך להחזיק מעמד יותר זמן? אז הנה מה שאתה צריך

המדריך לשליטה בשפיכה מהירה או איך מונעים שפיכה מוקדמת: 

שלב 1 - תרגילי כיווץ ושחרור מכירים את התחושה של ההתאפקות כשיש צורך ושלפוחית השתן מלאה? זה שריר שכשמאמנים אותו הוא מסייע בשליטה בשפיכה. נסו בבית לתרגל כיווץ ושחרור של השריר הזה. ככל שתתרגלו יותר, השריר עצמו מתחזק ותוכלו להשתמש בו להמשך.

נסו לפני הסקס לעשות סדרה של כיווצים ושחרורים. אלו תרגילים שניתן לעשות אותם מבלי שמישהו אחר מבין שאתם עושים אותם.

 

שלב 2- משחק מקדים

כל הגירוי שמסביב וקדם לחדירה משרת עבורך שתי מטרות: גירוי גבוה של בת הזוג והמטרה השנייה אתה מרויח זמן חשוב שבו אתה יכול להרגיע את רמת הריגוש. לכן תשקיע בלגעת וללטף את כל האיזורים ולאו דווקא אלו של איברי המין. 

 

שלב 3 - כאן ועכשיו - נוכחות

המחשבה המרכזית שעוברת בראשם של גברים עם שפיכה מהירה היא - "רק לא לגמור". כשאתם עושים זאת אתם נכנסים יותר ללחץ, הורמני סטרס משתחררים לגופכם ומכאן הסיכוי  לא לגמור מהר הוא קטן. דרך נוספת פופלרית שגברים מנסים כדי לעכב היא  לחשוב תוך פתרון משוואה באלגברה או על משחק כדורסל...

לא עובד ממש נכון?

נסו ההיפך, להיות נוכחים בכאן ועכשיו. להתרכז דווקא בתחושות של המגע, בשפת הגוף של בת הזוג, בתקשורת שלכם יחד. תתמקדו בפרטים. כך, גופכם יירגע, יהיה בחוויה של הנאה ולא סטרס והסיכוי שגם תיהנו וגם לא תגמרו מהר עולה. 

 

 

שלב 4  -נשימות וכיווצים

כשאתה מרגיש שאתה קרוב, תאט את הקצב. תתמקד בלנשום. קח אוויר ספור עד 5 ותוציא אוויר ספור עד 10.  תעשה תרגילי כיווץ.

אם אתה מרגיש עוד רגע זה עומד לקרות עדיין, תחזור ללשלב קודם. , תתמקד בלענג אותה או להתלטף ולהתנשק. 

 

זהו הבסיס לשליטה בשפיכה. מקווה שיהיה לכם יעיל . במידה ויש שאלות מוזמנים לפנות ואשמח לעזור.